TDIU Samarqand filiali direktori, professor Olim Murtazayevning — "1-oktyabr — Ustoz va murabbiylar kuni" munosabati bilan yo'llagan bayram tabrigi.
Aziz ustozlar va murabbiylar, hurmatli hamkasblar, sizlarni muborak kasb bayramimiz – ustoz va murabbiylar bayrami bilan samimiy muborakbod etaman. Betakror Vatanimiz ravnaqi yo'lida sadoqat bilan xizmat qilishdan hech qachon charchamaylik!
O'sib kelayotgan yosh avlodga ilm-u ma'rifat ulashishdek mas'uliyatli kasbda sidqidildan mehnat qilish ham faxr ham sharafdir. Sharafli kasbimizda a'lo darajada mehnat qilish, doimo faxrlilar qatorida bo'lish nasib etsin!
Barchangizga sihat-salomatlik, xonadonlaringizga fayz-u baraka va farovonlik tilayman. Mamlakatimiz taqdiri hisoblangan yoshlarni nurli kelajak sari yetaklashdek oliy vazifada hammangizga omadlar tilayman.