Nufuzli stipendiya tanlovida ishtirok etayotgan nomzodlar diqqatiga!
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali magistratura talabalarining O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti davlat stipendiyasi uchun Xorijiy til (Ingliz, Nemis tili) hamda O‘zbekistonning eng yangi tarixi fanlaridan suhbat natijalari:
- Lapasov Azizbek Odil o‘g‘li (Iqtisodiyot tarmoqlar va sohalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-90; Xorijiy til- 82;
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali bakalavriat talabalarining O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti davlat stipendiyasi uchun Xorijiy til (Ingliz, Nemis tili) hamda O‘zbekistonning eng yangi tarixi fanlaridan suhbat natijalari:
- Xujamuratov Shoxzod Shaxobiddin o‘g‘li (Bank ishi va audit ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-82; Xorijiy til- 88;
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali iqtidorli talabalarining Navoiy nomli davlat stipendiyasi uchun Xorijiy til (Ingliz, Nemis tili) hamda O‘zbekistonning eng yangi tarixi fanlaridan suhbat natijalari:
- Sharipboyev Husanboy Marks o‘g‘li (Iqtisodiyot tarmoqlar va sohalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-82; Xorijiy til- 76;
- Qurbonova Malika Maxmud qizi (Agrobiznes va investitsion faoliyat sohalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-80; Xorijiy til- 76;
- Turdialiyev Ashraf Abror o‘g‘li (Moliya va moliyaviy texnologiyalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-75; Xorijiy til- 84;
- Saitmurodova Dilbar Asliddinovna (Bank ishi va audit ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-90; Xorijiy til- 86;
- Xasatullayev Nodirbek Akmal o‘g‘li (Moliya va moliyaviy texnologiyalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-62; Xorijiy til- 80;
- Otanazarova Xosila Jasurbek qizi (Agrobiznes va investitsion faoliyat sohalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-80; Xorijiy til- 74;
- Abduraxmonova Sevinch Alisher qizi (Raqamli iqtisodiyot ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-90; Xorijiy til- 90;
Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti Samarqand filiali iqtidorli talabalarining I.Karimov nomli davlat stipendiyasi uchun Xorijiy til (Ingliz, Nemis tili) hamda O‘zbekistonning eng yangi tarixi fanlaridan suhbat natijalari:
- Turabekov Bekali Shavkat o‘g‘li (Buxgalteriya hisobi va audit ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-90; Xorijiy til- 80;
- Rustamova Barchinoy Asliddin qizi (Raqamli iqtisodiyot ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-84; Xorijiy til- 78;
- Baxtiyorova Jasmina Jasurovna (Moliya va moliyaviy texnologiyalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-92; Xorijiy til- 76;
- Yuldasheva Muxabbatxon Rasulxonovna (Iqtisodiyot tarmoqlar va sohalar ta'lim yo'nalishi) - O‘zbekistonning eng yangi tarixi-73; Xorijiy til- 86;